Servisni technik (m/z/d) Nemecko montaze

Aufgaben, Kompetenzen und Verantwortung

Hledáme pro našeho klienta elektromontéry pro domovní a bytové instalace (m/w/d), kteří se domluví německy a mají zkušenosti v oboru.

Vaše úkoly:

  • Instalace optických/ internetových kabelů a zapojení
  • Přípravné/ řemeslnické práce
  • Komunikace s klientem

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Ochota jezdit na montáže v regionu Sasko
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikační znalost německého jazyka, která umožnuje domluvit se se zaměstnavatelem

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek, německá smlouva
  • Práce v angažovaném a kolegiálním týmu
  • Pečlivé zapracování zkušenými kolegy a možnost dalšího vzdělávání
  • V případě montáží diety 24 € na den + zajištěné a hrazené ubytování
  • Nástupní mzda od 12 €/ h. brutto dle zkušeností a kvalifikace
  • Možnost převzetí klientem do kmene
  • Osobní podpora v rodném jazyce (vyřizování zdrav. pojišťovny, ubytování, ...)

Lokalita: Chemnitz

Pracovní doba: pondělí - čtvrtek/ pátek

Zaujala Vás nabídka? Pošlete nám životopis v českém nebo německém jazyce!

Nabízíme i další pozice v oboru elektro a strojírenství. Podrobné informace Vám rádi poskytneme na telefonu +49 371 23 37 44 52.

Nabídka je časově neomezená.

Kontaktdaten für Stellenanzeige

Haben Sie weitere Fragen? Ich bin gerne für Sie da:

Kristyna Lamblova
Telefon: 0371/233744-52
E-Mail: jobs.chemnitz@eisen-services.com

Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass postalische Bewerbungen aus organisatorischen Gründen nicht zurückgesendet werden können.

Stellendetails:

Abteilung: Elektrobereich

Beschäftigungsort: Chemnitz

Art(en) der Anstellung: Vollzeit

Beschäftigungsbeginn: ab sofort

Art(en) des Personalbedarfs: Neubesetzung

Tarifvertrag: iGZ

Entgeltgruppe: 4